₺99,99 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺269,90 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺219,90 KDV Dahil
₺186,80 KDV Dahil
₺219,90 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil
₺99,99 KDV Dahil
₺249,90 KDV Dahil

Yüzlerce Farklı Kadın Ayakkabı Modeli ile Sizlerleyiz

Kadınlar için vazgeçilmeniz nedir sorusuna verilen ve ilk akla gelen noktalardan biri olan cevap kesinlikle kadın ayakkabı modelleridir. Uzun yıllardan beri kadınlar ile ayakkabılar arasında devam eden bu yakınlık, 21. yy dünyasında da etkisini kaybetmemiş, öyle ki kadın ayakkabı modelleri kapsamındaki trendler büyük bir hızla değişebilir hale gelmiştir. 

Hiç şüphesiz kadınlar için bulunulan ortama, mevsime ve daha birçok farklı etkene bağlı olarak değişkenlik gösteren, trendlerin sürekli değiştiği ve güncellendiği bir alan olan kadın ayakkabı modellerinde, başta  BOT modelleri olmak üzere çizme,  BOT , spor, düz babet ve  BOT modelleri kapsamında Ayakkabım Elimde olarak, birbirinden estetik yüzlerce farklı ayakkabı modelini siz değerli müşterilerimize sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Kadın Ayakkabıda Değişmeyen Kalite : Ayakkabım Elimde

BOT , bot ve çizme başta olmak üzere,  birçok farklı kadın ayakkabı modeli kapsamında sunduğumuz kaliteden ödün vermeyen, müşteri memnuniyeti odaklı ve trendleri yakından takip eden hizmet anlayışı ile kadınların vazgeçilmez parçası olan ayakkabılara yön veriyor, yaşamınızı değiştirecek olan estetik ayakkabı modelleri ile sizleri tanıştırmanın gururunu yaşıyoruz. Başta birçok farklı tarz ile kolaylıkla kombinlenebilen siyah kadın ayakkabı modelleri olmak üzere yeşil, mavi ve kırmızı kadın ayakkabı modelleri gibi birçok farklı renk ve tasarımda tarzınızın tamamlayıcısı niteliğindeki ürünü Ayakkabım Elimde’dan en ucuz fiyat garantisi ile temin edebilirsiniz.

Hızlı Teslimat Garantisi, Kaçırılmayacak İndirimler ve Kapıda Ödeme Seçeneği

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir firma olarak müşterilerimizin hassasiyetlerini gözetiyor ve hızlı bir teslimat sürecinin garantisini veriyoruz. Günlük, haftalık ve aylık periyotlarda, belirlediğimiz trend kadın ayakkabı modelleri için kaçırılmayacak indirim fırsatlarını ilan ederek dönemin trendlerini müşterilerimizle buluşturmamızın yanında, sunduğumuz kapıda ödeme opsiyonu ile ödeme noktasında da çeşitlilik sağlıyoruz.

Tüm bunlara bakıldığında; ucuz kadın ayakkabı modelleri kapsamında arayış içerisinde olan müşterilerimiz başta olmak üzere, sunduğumuz kaliteli ve üstün hizmet ile geniş bir müşteri ağına hitap ediyor, ayakkabı trendlerine yön veren bir firma olmanın tüm gerekliliklerini yerine getiriyoruz.

Ucuz alışveriş siteleri ve kapıda ödemeli olanlar içerisinde sunduğu kaliteli hizmet ile ön plana çıkan firmamızda, kadın ayakkabı kategorisinde yer alan ürünlerin tümü kaçırılmayacak indirim fırsatları ve hızlı kargolama süreci garantisi ile tarzını yakalamak isteyen müşterilerimizi bekliyor !

Kadın BOT

BOT kategorisinde yer alan BOT birçok kadının olmazsa olmazıdır.Günlük ayakkabı modellerinden vazgeçemeyenler veya spor giyimi hayatının merkezi haline getirmiş bayanların bile mutlaka dolabında bir adet BOT bulunur. Düğünden ofislere her ortamda kıyafetlerinizi tamamlayan bu ayakkabılar şıklığınıza şıklık katar. Siz de BOT modelleri için kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Kadın BOT Modelleri

Kadın BOT modelleri denilince akla her ne kadar stilettolar gelse de tek seçenek o değildir. Evet, BOT kategorisi içerisinde ayağınızı en çok zarif gösteren model olsa da daha konforlu seçeneklere de ulaşabilirsiniz. İnce ve alçak topukları ile BOT modelleri bunlardan biridir. Diğerleri ise ahşap malzemesi ile lita topuk, kum saatini andıran makara topuk, takunya topuk, ökçeli ve yüksek yapılı iskarpin topuk, son olarak bağsız ve şeritsiz pump topuk dur. Her alanda rahatlıkla tarzınıza uygun olanı seçebileceğiniz bu topuk modellerinden ister konforunuza önem vererek tercih yapın isterseniz de görünüşüne. Diğerlerine göre daha alçak yapıdaki makara ve kedi topuk yürümenizi zora sokmaz ve gün boyu ayakta kalmanıza yardımcı olur. Pump ayakkabılar ise hangi kombinizle giyerseniz ona ayak uydurur. Böylece kombin yaparken ne giyeceğinizi düşünmezsiniz.

BOT Giymenin Püf Noktaları

Herkesin tutkusu olan BOT giyerken sorun yaşamamanız için birkaç püf noktayı sizler için paylaşıyoruz. İlk olarak sürekli düztaban spor ya da babet ayakkabı kullanıyorsanız daha alçak topuklu olan klasik topuk ayakkabılar tercih etmelisiniz. Satın aldığınız BOT iş yaparken deneyimleyin. Özellikle dışarı çıkmadan 4- 5 saat önce evde denemeniz alışma sürecini hızlandıracaktır. BOTya alışmakta devamlılık önemlidir, bunun için haftanın iki, üç günü giyemeye özen gösterin. Sık kullanmadığınız bir türse ilk etapta ayaklarınızı rahatsız edebilir, bu sebeple giymeden önce ayaklarınızı e vitamini ya da aloe vera özlü nemlendiriciler ile yumuşatın. Böylece cildiniz nemlendiği için burkulmaların önüne geçebilirsiniz. Üstelik ayakkabı derisinin ayağınızı vurmaması için mutlaka ayakkabılarınızın içine ince çorap giyin.

Kadın BOT Fiyatları

Her ayakkabı gibi BOT seçimlerinde de güvenilir markaları tercih etmek gerekir. Aksi halde normalde zor olan bu ayakkabılar hayatınızı daha da zorlaştırabilir ve sağlığınızı tehdit eder. Üstelik klasik BOT fiyatları da modele göre değişiklik gösterir. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör de ayakkabı yapımında kullanılan malzemedir. Genelde ayakkabı üretiminde deri ve süet gibi malzemeler kullanılır. Bunlar da aralarında fiyat farklılığına yol açar. Uzun süreli kullanım arzu edilen bu tip ürünlerde kullanılan malzemeye dikkat etmekte ve fiyat konusunda biraz daha esnek davranmakta fayda var. Ayrıca dilerseniz diğer BOT modellerine BOT  kategorimizden ulaşabilir, fiyatları hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Çerez Kullanımı